Mobischool
Dziel się tym co dzieje się w Twojej szkole, żłobku czy przedszkolu i publikuj jednym kliknięciem!
WIĘCEJ
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane, a wyślemy Ci ją natychmiast

Polityka prywatności

Administratorem Pani/a danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym lub podczas rozmowy telefonicznej jest Mobi School sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Zacisze 2, 82-300. Dane będę przetwarzane przez administratora na podstawie zgody udzielonej poprzez podanie swoich danych w celu przygotowania i przedstawienia oferty Mobi School sp. z o.o. oraz na podstawie prawnie usprawiedliwionego interesu Mobi School sp. z o.o. w celach marketingowych.

Dane mogą być udostępniane podmiotom, świadczącym usługi na rzecz Mobi School sp. z o.o. oraz podmiotom z grupy Mobi School sp. z o.o. wyłącznie w celu określonym powyżej. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, chyba że Administrator będzie zobowiązany do udostępnienia na podstawie przepisów prawa. 

Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu przygotowania i przedstawienia oferty Mobi School sp. z o.o.. 

Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla przygotowania i przedstawienia oferty Mobi School sp. z o.o. oraz do momentu wyrażenia sprzeciwu lub cofnięcia zgody w celach marketingowych.


W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do swoich danych osobowych,
  • sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,
  • przenoszenia danych do innego Administratora danych,
  • cofnięcia zgody w zakresie w jakim była udzielona,
  • wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie prawnie usprawiedliwionego interesu Mobi School sp. z o.o., oraz
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego.  

Uprawnienia można zrealizować pisząc na adres: kontakt@mobischool.com.pl
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane, a wyślemy Ci ją natychmiast

STREFA WIEDZY