Mobischool
Dziel się tym co dzieje się w Twojej szkole, żłobku czy przedszkolu i publikuj jednym kliknięciem!
WIĘCEJ
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane, a wyślemy Ci ją natychmiast

Strefa wiedzy

Czy warto mieć stronę internetową?

Czy warto mieć stronę internetową w swoim przedsiębiorstwie?
 
Dynamiczny rozwój technologii, w szczególności cyfrowej, oraz coraz łatwiejszy i powszechniejszy dostęp do niej, przyczynia się do przenoszenia wielu działań do świata wirtualnego. Internet w zasadzie stał się podstawowym medium wyszukiwania wszelkich informacji. Dobrze zaprojektowana strona internetowa, zgodna ze wszystkimi wymogami przynosi wiele korzyści.
Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie internetowej łatwiej odnaleźć ją w google, przeglądarce powszechnie używanej do odnajdywania informacji o firmach, produktach, usługach czy opiniach.
Strona internetowa obecnie pełni funkcje broszury informacyjnej. Dzięki nam uzyskasz profesjonalny wygląd swojej strony www. Oprócz tego będzie ona zgodna ze wszystkim wymogami ustawy o dostępności.
Internet umożliwia dotarcie do ludzi praktycznie z całego świata. Jest to szansa na pozyskanie klientów z całej Polski i nie tylko. Strona internetowa jest dostępna 24h na dobę, czyli także w godzinach, w których biuro jest zamknięte. Innymi słowy to pracownik sprzedaży i marketingu w jednym, przyciągający potencjalnych klientów i informujący ich o ofercie firmy, niezależnie od czasu czy miejsca.
Jeżeli jeszcze nie masz swojej strony internetowej lub chcesz dostosować ją do wymogów zgodnych z ustawą o dostępności, a przy okazji zmienić jej wygląd nie zastanawiam się tylko skontaktuj się z nami. Załatwimy wszystko za Ciebie.
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane, a wyślemy Ci ją natychmiast

STREFA WIEDZY